Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου 2013

Αύριο η συνάντηση του Καφενείου Μελών Άρη

Τη Δευτέρα (30/9) θα διεξαχθεί η καθιερωμένη συνάντηση της Δευτέρας (την προηγούμενη εβδομάδα είχε αναβληθεί, καθώς υπήρχε ο αγώνας στην Ξάνθη) που διοργανώνει το ΚΜΑ.

Θλάση ο Ντάφυ...

Ο Βασίλης Τριανταφυλλάκος αποχώρησε τραυματίας στο 26′ λεπτό της συνάντησης με τον Παναιτωλικό και όπως δείχνει η πρώτη ιατρική γνωμάτευση υπέστη θλάση στον δικέφαλο και αναμένεται να μείνει εκτός δράσης 3-4 εβδομάδες.

Άρης Θεσσαλονίκης - Παναιτωλικός 0-0

Ο Άρης έμεινε χωρίς νίκη μετά και την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League αφού δεν κατάφερε να αξιοποιήσει την έδρα του και έμεινε στο 0-0 με τον Παναιτωλικό στο «Κλεάνθης Βικελίδης» που πήρε τον πρώτο του βαθμό εκτός έδρας στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστρέφει ο UCKας Κάτσε στον παοκ!

Απίστευτο και όμως... ελληνικό! Ναι, φαίνεται ότι υπάρχουν καλοί και κακοί φασίστες!

Η πιθανή ενδεκάδα του Άρη στο παιχνίδι με τον Παναιτωλικό

Χωρίς πολλές απουσίες, αλλά με πίεση για το αποτέλεσμα υποδέχεται σήμερα ο Άρης τον Παναιτωλικό.

Ανατροπή και νίκη στο τάι μπρέικ στη Νέα Πέραμο!

Ο Άρης πέρσι ήταν θύμα του τάι μπρέικ, φέτος δείχνει διαφορετικό πρόσωπο. Στο τουρνουά της Νέας Περάμου κέρδισε τον Κύζικο με 3-2 σετ, παρότι βρέθηκε πίσω με δύο σετ!

Η ώρα του ηγέτη!

Ο Άρης έχει κάνει εφιαλτικό ξεκίνημα τη φετινή σεζόν, μετρώντας πέντε ήττες σε έξι αγώνες μαζί με το Κύπελλο.

To σημερινό πρωτοσέλιδο της εφημερίδας Αθλητικά Νέα των Συντακτών (29/09/2013)

Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου 2013

Δείτε πως είναι σήμερα ο Λεάντρο Γκρασιάν! Θα πάθετε σοκ!

Ο Λεάντρο Γκρασιάν ανήκει στις "καραβιές" των παικτών οι οποίοι ήλθαν στον Άρη την περίοδο των "παχιών αγελάδων" έχοντας καλό βιογραφικό, όμως δεν δικαίωσαν τις υψηλές προσδοκίες που υπήρχαν για την αξία τους!

Φιλική ήττα από τα Τρίκαλα...

Φιλική ήττα με σκορ 59-57 γνώρισε ο ΑΡΗΣ από την ομάδα των Τρικάλων, σε παιχνίδι που διεξήχθη στην πόλη της Θεσσαλίας το απόγευμα του Σαββάτου (28/09).